ANNA WĄSOWICZ

Pasja i moc w działaniu – konwencja programowa KWW Anny Wąsowicz

Anna Wąsowicz – kandydatka na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Skawina podczas spotkania z mieszkańcami przedstawiła szczegóły swojego programu wyborczego i przedstawiła kandydatów na radnych z list swojego komitetu wyborczego.
Twarde inwestycje mają znaczenie tylko wtedy, gdy służą ludziom. To ludzie, mieszkańcy naszej gminy są najważniejsi. Ja i moja drużyna kandydatów do Rady Miejskiej w Skawinie jesteśmy zmotywowani i gotowi, by zmieniać naszą rzeczywistość, bo moc w działaniu wynika z pasji i determinacji – mówiła podczas konwencji Anna Wąsowicz.
Liczni uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się ze szczegółami programu wyborczego kandydatki oraz jej pomysłami na Skawinę. Pojawili się też liczni goście, którzy wyrazili swoje poparcie dla Anny Wąsowicz. Był w śród nich Jacek Krupa  – były burmistrz Skawiny i Marszałek Małopolski, Adam Wójcik – Prezes Podkrakowskiej Izby Gospodarczej, Stanisława Szczepaniak – Kierowniczka Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie. Z uwagi na problemy zdrowotne do Dworku Skawińskiego nie dotarł Adam Najder – były Burmistrz Skawiny, który w ciepłym liście również wyraził swoje poparcie.
Po raz pierwszy, oficjalnie zaprezentowali się również kandydaci na radnych.
Panowie z KWW Anny Wąsowicz zadbali o uczestniczki spotkania i w przededniu Dnia Kobiet obdarowali Panie kwiatami.
To był wieczór pełen pozytywnej energii i konstruktywnych rozmów o przyszłości naszej gminy.