ANNA WĄSOWICZ

Pomóżmy w budowie nowej siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie!

Ruszyła zrzutka na budowę dachu nowego budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie. Na zebranie 100 000 mamy 90 dni!
Podopieczni Środowiskowego Dom Samopomocy w Skawinie jak nikt inny zasługują na miejsce, gdzie komfortowo będą mogli rozwijać swoje talenty, rehabilitować się, poddawać terapii i prowadzić codzienne aktywności. Regularnie w zajęciach  terapeutycznych bierze udział blisko 40 osób. Uczestnictwo w nich jest treningiem umiejętności społecznych i zawodowych. Pozwala utrzymać na stałym poziomie zdolności do wykonywania czynności dnia codziennego, uczy samodzielności i rozwija indywidualne zdolności osób z niepełnosprawnościami.
Dotychczas podopieczni i zaangażowana kadra terapeutów zbierali fundusze na budowę nowego domu dzięki licytacjom, kiermaszom, działalności artystycznej. Niestety finansowanie budowy to ogromny wysiłek. Jako Wiceprezes Zarządu Fundacji bardzo zależy mi, aby moi Przyjaciele jak najszybciej mogli cieszyć się nowym domem. Bardzo liczę na to, że pomożecie nam w osiągnięciu celu. Liczy się każda złotówka i każde udostępnienie informacji o zbiórce. Liczę na Was!