ANNA WĄSOWICZ

Skawina jest kobietą!

Skawina jest kobietą – pod takim hasłem odbędzie się Forum Kobiet Kreatywnych, na które serdecznie zapraszam.
Drogie Panie, Dziewczyny, serdecznie zapraszam Was na Forum Kobiet Kreatywnych pod hasłem „Skawina jest kobietą”. Spotkanie wyjątkowych mieszkanek naszej Gminy, czyli także i Was odbędzie się w czwartek 25 stycznia o godzinie 18.00 w Kawiarni w Pałacyku Sokół. W przyjemnej, luźnej atmosferze, przy kawie i herbacie będziemy miały okazję porozmawiać o potrzebach, oczekiwaniach i codziennych problemach mieszkanek naszej Gminy. Najważniejsze, zidentyfikowane kwestie znajdą się w moim programie wyborczym. My, kobiety wiemy najlepiej, co zrobić by, żyło się nam lepiej, więc weźmy sprawy w swoje ręce!
Po kreatywnej i twórczej części spotkania połączymy przyjemne z pożytecznym. Będziemy mogły odpocząć i poświęcić chwilę na relaks. Zapraszam bowiem, na spotkanie z pasjonatką wizażu, która zdradzi wszystkim uczestniczkom sekrety makijażu.
Spotkanie ma charakter otwarty, każda z Was może do nas dołączyć! Mam jednak prośbę: napiszcie do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy, albo media społecznościowe. Dzięki temu przygotujemy odpowiednią liczbę miejsc.
Do zobaczenia!